Trgatev Kudovca
Ponedeljek, 28. September 2009

Tudi letos smo organizirali trgatev in prešanje društvenega vina, ki smo ga poimenovali Kudovec....

Skrbne roke našega kletarja Franca Hribernika, po domače Poštarja Branka, bodo tudi letos bdele nad dobro kvaliteto našega vina, za katerega smo v preteklih letih dobili tudi priznanje. Izdamo lahko, da smo uporabili sorte chardonnay, renski rizling, šipon in sauvignon. Z letino smo zelo zadovoljni, saj je imelo grozdje kar 21% sladkorja. Če ga bo tako veselo piti, kot ga je bilo trgati in prešati, potem se bomo imeli še dostikrat fajn.

MIRan

Foto: Urban Hribernik in Miran Vodušek