Prijava za člane društvaSejem bil je živ
Četrtek, 28. Januar 2010

Letos smo se že drugič udeležili sejma Turizem in prosti čas v Ljubljani. V organizaciji naše občine Hoče-Slivnica se je zbrala pisana druščina folkloristov, godcev, predstavnikov turističnih društev in celo Hotinjskih kurentov. Na sejmu smo predstavjali našo občino.


Foto: Boris Demšič

Sejem ponuja pestro paleto turistične ponudbe naše dežele in ponosni smo, da smo barve naše občine zastopali tudi mi. Veselo vzdušje na sejmu je vidno iz fotoreportaže.

Miran Vodušek 

Komentarji (0)
 

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Podrobne informacije.

Sprejemam piskotke.

Vec o piskotkih